Verslui

Tinkamai parinktos apdailos medžiagos, modernia technika pagaminti produktai bei profesionalų atlikti montavimo darbai – vizitinė UAB „Arsenalas” kortelė.
Bendradarbiaudami su architektais, interjero dizaineriais, statybos darbus atliekančiomis įmonėmis įgyvendinome projektus, kurie įmonei tapo neįkainuojamu turtu, kuriuo norime pasidalinti su savo klientais.

Juvelyrikos ir laikrodžių salonas "Laimės Tiltas" Vilniuje.

Erdvė, kurioje dominuoja estetika, minimalizmas ir išskirtiniai akmens raštai. Interjeras tikrai nepaliks abejingų, o pirkėjas visada galės jaustis ypatingai ir komfortabiliai.

Salone atlikti interjero atnaujinimo darbai, kuriems atlikti buvo naudojamos natūralaus akmens plokštės – Marmuras Fantasy Brown Light ir Bianco Carrara.

UAB „Arsenalas” komanda pagamino bei sumontavo stalviršius, kolonas, vitrinų pagrindus. Atliko grindų, sienų ir laiptų apdailą.

Olympic Casino Vilnius - vienas iš didžiausių mūsų įgyvendintų projektų.

Išskirtinę, įdomią, įspūdingą erdvę sukurti padėjo kryptingai pasirinktos apdailos medžiagos. Viena iš tokių – šviečiantis natūralus akmuo Oniksas – Ivory Onyx. Kiekviena apgalvota detalė atrodo išties įspūdingai ir leidžia didžiuotis išskirtinu ir savitu interjeru.

Modernios architektūros, didingos prabangos, subtilaus dizaino VIEŠBUTIS - ,,PACAI".

Dizainerių dėka, Vilniaus senamiestyje restauruojamas pastatas tapo autentiško baroko bei modernių sprendimų meka.

Džiaugiamės galėję prisidėti prie šio viešbučio interjero apdailos. UAB ,,Arsenalas“ – vienas iš apdailos medžiagų tiekėjų. Natūralaus akmens raštai dominuoja tiek kambarių,restorano, baro erdvėse ir spa centre.

Natūralaus akmens ir medžio harmonija dominuoja viešbučio ,,Monist“ restorane.

Natūralaus akmens ir medžio harmonija dominuoja viešbučio ,,Monist“ restorane. Jaukūs tonai, tekstūros ir spalvos reprezentuoja aplinkos išskirtinumą.

Šią unikalią atmosferą Palangos „Monist“ viešbučio svečiai pajus nuo pirmojo žvilgsnio, vos įžengus į restorano erdves juos apgaubia skoninga estetika.

Baldų paviršių gamybai pasirinktas natūralus akmuo – Marmuras Twilight.

Raktas Jūsų idėjų įgyvendinimui